Куток споживача

Для того, щоб ми працювали ще краще, а Вам було ще зручніше, залиште, будь ласка, свої коментарі, пропозиції та запитання щодо роботи магазину у формі внизу. Дякуємо!

Хочемо висловити велике ДЯКУЮ за вишитий метелик - він нам дуже пасує і гарно виконаний!

Юлія, , Львів / 06.09.2021

Отримали сорочку, дуже сподобалась нам всім. Дуже гарна, і розмір - все чудово. Дякую!

Вікторія, , Німеччина / 16.08.2021

Отримала сорочку, яку вибрала для себе дочка.замовляю не в перше, бо дуже задоволена гарною обслугою. Можно взагалі сказати, що ця сорочечка є ювелірна робота, навіть на звороті не знайдеш жодного вузлика або не заправлених ниточок. Це насправді висока майстернісь. Дочка дуже задоволена, та пишається таким дарунком! Велика подяка вам пані Наталю, та всім дівчатам- майстриням що зробили таку гарну та приємну річ!

Тамара, , Гамбург / 03.08.2021

Приємно отримувати в таке велике свято очікуване замовлення! І що сказати я не знаю, не можу підібрати слів… Краса незрівнянна! Побачене вражає! Захоплюють деталі зробленого! Продуманість найскладніших нюансів! ПРИГОЛОМШЛИВО ПРОФЕСІЙНА РОБОТА!!! Щире спасибі усім , хто приклав зусилля до цієї неймовірної краси вишиванки! А саме: за працю, старанність і акуратність. Дякую за очікувано чудовий результат! Бажаю Вам ще більше отримувати замовлень і щирих подяк!

Зоряна, , Trento, IT / 07.07.2021

Сьогодні чоловік отримав у подарунок вашу вишиванку! Усе підійшло ідеально! А яка гарна - не описати. Ви справді чудові, буду вас рекомендувати усім друзям!

Марина, , Буча / 02.07.2021

Щиросердечно Вам дякую за неймовірну вишиваночку!!!! Дуже важко передати почуття, емоції, які пережила ювілярка. Вона і плакала, і посміхалась, із захопленням роздивлялась витончені роботи... Низький уклін вам за неймовірні емоції та Шедеври!!!!!!!!

Людмила, , Київ / 23.06.2021

Дуже Вам вдячна за клопітку роботу🙏Краса неймовірна!!!!!😍😍😍Чоловік в захваті!!!!☺️Річ яка перейде дітям в спадок!!!

Марина, , Київ / 25.05.2021

Вельми дякую за вишиванку! Все підійшло) Дякую!

Олексій, , Київ / 16.04.2021

Спасибі величезне Вам за шикарно виконану роботу. Результатом я дуже задоволена і щаслива, що звернулася саме до Вас. Ви дуже хороші професіонали і фахівці, подяка велика за якість і творчий підхід до мого замовлення. Нехай ентузіазм і цілеспрямованість тільки ростуть, нехай здоров’я буде міцним, нехай приходять все нові і нові ідеї, нехай удача супроводжує в усьому. Бажаю Вам в роботі натхнення не втрачати і мільйон замовлень нових щодня отримувати.

Зоряна, , Івано-Франківськ / 30.03.2021

Дуже Вам дякуємо за наше замовлення! Робота надзвичайно акуратна і ніжна. Ви справжні професіонали!

Ольга, , Богородчани / 09.03.2021